O Blogu

Podstawowym celem tego blogu jest wymiana myśli na interesujące nas tematy w dziedzinie historii, a także bieżącej polityki – urozmaicona osobistymi wspomnieniami z różnycyh życiowych doświadczeń. W założeniu ma to być właśnie wymiana myśli – a więc dyskusja pozbawiona agresywności jak również tolerancyjna wobec innych poglądów. Dla wszelkiego rodzaju agresji, nietolerancji, nienawiści, ksenofobii, nacjonalizmów i rasizmów – nie będzie w tym blogu miejsca! To ma być domena „pokoju między ludźmi dobrej woli”, co nie znaczy, że między ludźmi o tych samych poglądach. Dyskusja prowadzona z szacunkiem dla potencjalnego adwersarza jest zawsze potrzebna i twórcza. Oby więc służyła nam ta witryna jak najlepiej – czego Wam, drodzy czytelnicy i dyskutanci, i nam, autorom – serdecznie życzę!

2 komentarze do “O Blogu

  1. Swietny pomysl! Zyczymy powodzenia i na pewno bedziemy tu z przyjemnoscia zagladali – milo tak przeczytac cos fajnego, milego, madrego i do tego napisanego piekna polszczyzna.

  2. Iwo, wydaje mi się że zmarnowałeś kawał życia. Zamiast pracować w Kanadzie za grosze trzeba było za godziwą stawkę wykładać historię na jakimś uniwerku. Jesteś lepszy od niejednego profesora, a na pewno masz od niego większą wiedzę i potrafisz ją przekazać w przemiły sposób. Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu sukcesów Barbara.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s